ŁADOWANIE

Wpisz by wyszukać

Okazja 20-lecia w związku z 20 urodzinami SII. Taka już się nie powtórzy!

Bez kategorii

Okazja 20-lecia w związku z 20 urodzinami SII. Taka już się nie powtórzy!

Udostępnij
Okazja 20-lecia w związku z 20 urodzinami SII

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) jest największą tego typu organizacją w Polsce oraz Europie Centralnej. Nierzadko staje się dla osób, które stawiają pierwsze kroki na rynku finansowym, podmiotem pierwszego wyboru. Dostarcza każdemu inwestorowi kompleksowe narzędzia pozwalające stać się świadomym inwestorem. Misją, która towarzyszy Stowarzyszeniu od momentu powstania organizacji, a więc od 20 lat jest bowiem propagowanie idei świadomego inwestowania i edukacji ekonomicznej Polaków. Takiej edukacji, która istotnie zwiększa szansę na sukces realizowanych inwestycji.

„Od zawsze naszą misją była chęć kompleksowego wspierania wszystkich osób, które interesują się rynkami finansowymi. Do dziś na członkostwo w SII zdecydowało się już ponad 15 000 Polaków. Staliśmy się największą tego typu organizacją w Europie Centralnej, udzieliliśmy inwestorom ponad 20 000 porad, od lat organizujemy topowe konferencje edukacyjne. Warto dodać, że do dziś łącznie około 100 000 inwestorów wzięło udział w naszych dotychczasowych szkoleniach stacjonarnych oraz realizowanych w trybie online. Liczby te jednoznacznie pokazują jak duże jest zapotrzebowanie Polaków na wiedzę i my tą wiedzę im zapewniamy, realizując od 20 lat misję propagowania świadomego i przemyślanego inwestowania na rynkach finansowych. Jesteśmy przekonani, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w wiedzę”

– podkreśla Jarosław Dominiak, od 20 lat Prezes Zarządu i jeden z twórców organizacji.

SII dba o wiedzę ekonomiczną Polaków

W dzisiejszych czasach, w dobie niemal zerowych stóp procentowych i podobnie oprocentowanych lokat bankowych, inwestorzy nieustannie poszukują pomysłów na zysk. Obok rynku nieruchomości, w ostatnich miesiącach bardzo na popularności zyskały w oczach Polaków inwestycje na rynkach finansowych. Domy maklerskie odnotowały nieobserwowane od lat przyrosty liczby rachunków maklerskich. Oznacza to, że do świadomości Polaków coraz mocniej dociera fakt, że inwestowanie środków na rynkach finansowych staje się w obecnych czasach koniecznością i powinno być trwałym elementem budowy zdywersyfikowanego portfela inwestycji.

Nie mamy tu na myśli wyłącznie pomnażania majątku. Również skuteczną ochronę przed utratą wartości pieniądza w czasie, czy też konieczność oszczędzania na emeryturę. W obliczu gwałtownego wzrostu wśród Polaków popularności rynków finansowych i giełdy, na rynek trafia obecnie jednak mnóstwo nowych inwestorów. Nierzadko bez żadnej wiedzy o inwestowaniu, a do tego bez doświadczenia rynkowego. Wielu z nich będzie się uczyć na własnych błędach. Tymczasem są skuteczne rozwiązania, które istotnie ułatwiają stawianie pierwszych kroków na rynku. Jednym z najlepszych z nich jest rozwiązanie, które proponuje Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII). Co więcej jest ono dostępne dla wszystkich. Niezależnie od statusu finansowego. W związku z tym, że SII świętuje swoje 20-lecie, proponuje dziś rozwiązanie, które już się nie powtórzy.

Wszechstronne wsparcie inwestorów

Wsparcie jakie SII oferuje inwestorom jest wszechstronne: począwszy od edukacji po analizy, ochronę praw i zniżki. Warto szczególnie podkreślić, że już dziś SII dysponuje największa w Polsce bazą wiedzy o inwestowaniu na rynkach finansowych. Swoim członkom zapewnia m.in. ponad 200 godzin nagrań szkoleniowych, setki artykułów i porad dotyczących inwestowania, ale też kursy z analizy technicznej, analizy fundamentalnej, czy też dotyczące inwestowania na rynku obligacji.

Warto dodać, że SII jest jednocześnie organizatorem topowych konferencji edukacyjnych w tej części Europy. Poświęconych tematyce inwestowania na rynkach finansowych. Co ważne członkowie SII mogą brać w nich udział bezpłatnie. Członkowie SII otrzymują także bezpłatnie co kwartał e-wydanie gazety „Akcjonariusz”, które kierowane jest głównie do początkujących i średnio zaawansowanych inwestorów.

Korzyści SII sięgające tysięcy złotych

Każdy początkujący inwestor powinien też wiedzieć, że inwestowanie na giełdzie to również dodatkowe wydatki. Także i tu SII wychodzi naprzeciw oczekiwaniom inwestorów. Zapewnia bowiem dostęp do największej w Polsce bazy zniżek dla inwestorów. W ofercie można znaleźć bardzo duże, bo nawet 50% zniżki na prowizje w domach maklerskich, szkolenia giełdowe oraz prasę finansową oraz książki ekonomiczne. To wszystko zapewnia inwestorom setki, a czasami nawet tysiące złotych oszczędności rocznie.

Profesjonalne analizy i narzędzia analityczne

To wszystko dopełnione jest natomiast tym czego potrzebuje każdy uczestnik rynków akcji. Mowa oczywiście o dostępie do profesjonalnych codziennych analiz. Wzorcowego, a zarazem rzeczywistego portfela akcji (edukacyjnego). Cotygodniowych webinarów z analitykiem podczas, których można zadać swoje pytania. Czy też dostęp do narzędzi analitycznych typu AT Skaner. Wspiera ono analizę spółek, które SII gwarantuje swoim członkom.

„Każdego dnia staramy się wsłuchiwać w głosy płynące ze środowiska inwestorów i staramy się tak dopasować naszą ofertę członkowską, aby w jak największym stopniu spełniała oczekiwania naszej społeczności. Najważniejsza jest dla nas maksymalna satysfakcja inwestorów i jesteśmy pewni, że mamy obecnie najlepszą i najbardziej kompleksową tego typu ofertę na rynku. Dlatego też każdy ma szanse skorzystać z niej mając jednocześnie gwarancją rezygnacji z członkostwa i zwrotu zapłaconej składki w ciągu aż 60 dni, w dodatku bez podawania jakiegokolwiek uzasadnienia, w przypadku gdyby nasza oferta członkowska nie spełniła czyichś oczekiwań” – podsumował Prezes SII

Nowy wymiar członkostwa w SII

Dostrzegając rosnące zapotrzebowanie nowych uczestników rynków finansowych na wiedzę i edukację staramy się z każdym dniem kłaść coraz większy nacisk na edukację finansową i ekonomiczną. Staramy się każdemu zapewnić dostęp do wiedzy i edukacji. Stąd też zrodziła się idea nowego wymiaru członkostwa. Dzięki któremu każdy, niezależnie od statusu finansowego i stopnia zaawansowania może dołączyć do SII. Co ważne tylko i wyłącznie z okazji naszych 20 urodzin, na wyjątkowych warunkach (tylko do 15 czerwca br.).

Dołączając do SII w trakcie urodzinowej promocji do 15.06 można zaoszczędzić na cenie składki nawet 300 zł. Ponadto można otrzymać dodatkowe urodzinowe bonusy o wartości 200 zł. M.in. bestsellerową książkę w wersji e-book „Droga inwestora. Chciwość i strach na rynkach finansowych” G.Zalewskiego i T.Zaleśkiewicza, 3-miesięczny bezpłatny dostęp do 60 000 ebooków i audiobooków bez limitu w serwisie Legimi. Czy też Voucher na bezpłatną poradą prawną standard w serwisie LEXNONSTOP.

Jednorazowy koszt całorocznej składki zaczyna się od zaledwie 159 zł! Co więcej, w przypadku braku zadowolenia z naszej oferty, w ciągu 60 dni można zrezygnować z członkostwa. Nawet bez podawania powodu, a SII zwróci wówczas pełną kwotę opłaconej składki.

Więcej informacji tutaj: zostaninwestorem.sii.org.pl

Tagi

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *