Businessman

18-11-2017 businessman.pl patronuje

Facebook

automoto

Oczekiwana zmiana miejsc

Samochody BMW zwykło się wybierać dla ich fenomenalnego prowadzenia, ale nowa „siódemka” przekona kierowców do zajęcia miejsca z tyłu.

Born in the USA

Po półwiecznej wielkiej karierze Ford Mustang w końcu oficjalnie przybywa do Polski. Na szczęście jest tak samo niepoprawny politycznie i nieprzystający do naszych realiów, jak był zawsze.

Pod prąd

Pionierski samochód dla pionierskiego biznesmena. Tesla Model S P85. Doskonale dopracowana pod każdym względem limuzyna, z napędem… czysto elektrycznym. Czy się odważysz?

Lord luzuje krawat

Range Rover Sport SDV6 to mniejsza, ale nie gorsza wersja obecnie najlepszego SUV-a na świecie.

Magia konika

Wybór samochodów za siedmiocyfrowe sumy jest duży, ale mało które auto łączy w sobie symbolikę życiowego sukcesu, mit marki i przyjemność z jazdy tak jak Ferrari. Najnowszy dostępny w Polsce model – California T – uosabia wszystkie cnoty tej kultowej marki.

Dominujący na scenie

Jeep Grand Cherokee to najczęściej nagradzany SUV w historii. Jego zdecydowany i elegancki wygląd sprawia, że auto emanuje mocą. A każda wersja Grand Cherokee 2014, od Laredo po Summit, gwarantuje luksusowe akcenty stylizacji nadwozia.

Mroczna strona Szwecji

Szwecja to taki miły kraj. Panuje tam równość, nie ma przestępczości i wszyscy kupują sympatyczne meble z Ikei. Ale 329-konne Volvo S60 T6 AWD przypomina też jego drugie oblicze: narodu potomków brutalnych wikingów, którzy lubią wypić i dobrze się zabawić.

Nowa odsłona legendy

Premiera każdej nowej generacji tego modelu jest szczególnym wydarzeniem w świecie motoryzacji. Mimo coraz silniejszej konkurencji specjalistom Mercedesa znów udało się wznieść rywalizację na wyższy poziom. Oto Mercedes-Benz klasy S – nowy wyznacznik luksusu.